Для лучшего опыта, пожалуйста, измените свой браузер на CHROME, FIREFOX, OPERA или Internet Explorer.

Детали объявления

Работа Работа за рубежом

Angajăm muncitori la producerea scaunelor auto!

750.00€ (Договорная)

    Описание
    Цена : 750.00€ (Договорная)
    Дата : 17 ноября, 2020
    Тип работы : Постоянная работа
    Тип занятости : Работа на полную ставку
    Местоположение :str.M.Varlaam 74

    Doar acum ai posibilitatea sa te angajezi la muncă în Europa cu sau fără experiență anterioară de muncă!

    La uzina de producere a scaunelor auto pentru mașini precum Passat Coupe, Peugeot, Audi A4, BMW, Ford.

    Atribuțiile de serviciu:

     — fabricarea scaunelor auto;

     — instalarea scaunelor;

     — tăierea scaunelor, dacă există defecte, apoi lipirea;

     — pulverizarea scaunelor cu soluții speciale;

     — depozitarea lor.

    Beneficiile oferite de noi:

    — Angajare oficială cu contract de muncă legal;

    — Salariu stabil și la timp de la 650€ — 800€; ;

    — Tansport gratuit din Moldova;

    — Cazare gratuită;

    — Asigurare medicală;

    — Asistență și ajutor 24/24;

    — Angajatori de încredere.

    Nu percem comision din contract. Ești interesat? Perfect!

    REZERVĂ-ȚI LOCUL! TEL: 067 43 22 38

    Mention adforest.scriptsbundle.com when calling seller to get a good deal

    Местоположение
    Рейтинг

    Сверху