Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browserul în CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.

Detalii despre anunț

Muncă Lucrați în străinătate

Angajare oficială în Germania! Lucru la depozite!

  • Angajare oficială în Germania ! Lucru la depozite!
Descriere
Preț : 1,200.00€(Negociabil)
Data : noiembrie 20, 2020
Sugerați / căutați? : Ofertă de muncă
Tipul lucrării : Slujba temporara
Tipul de angajare : De locuri de muncă cu normă întreagă
Locație :str.M. Varlaam 74

Companie din Germania angajează lucrători la depozite.

Acte necesare: Pașaport UE (RO, BULGAR).

În atribuțiile de serviciu intră:

— Sortarea marfurilor;

— Depozitarea marfurilor;

— Scanarea produselor;

— Împachetarea mărfurilor;

— Verificarea calității, verificarea produselor returnate.

Vă oferim:

— Angajare legală + asigurare medicală;

— Salariu de la 1000 euro/net + bonusuri;

— Cazare asigurată de angajator;

— Transport;

— Echipament special oferit de către angajator.

CONTACTEAZĂ-NE ACUM la nr. de telefon: 067 43 22 38

Mentiune adforest.scriptsbundle.com atunci când sună vânzătorul pentru a obține o ofertă bună

Locație
Postează-ți evaluarea

Similar
Top