Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browserul în CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.

Detalii despre anunț

Muncă Lucrați în străinătate

Cu pașaport biometric poți pleca la muncă legal!

  • Cu pașaport biometric poți pleca la muncă legal!
Descriere
Preț : 850.00€
Data : 1 decembrie 2020
Sugerați / căutați? : Ofertă de muncă
Tipul lucrării : Loc de munca permanent
Tipul de angajare : De locuri de muncă cu normă întreagă
Locație :str.M.Varlaam 74

Cea mai mare Fabrică de prelucrare a peștelui roșu din POLONIA îți propune locuri de muncă avantajoase.

MUNCA CONSTĂ ÎN:

1. Dezosarea peștelui;

2. Sortarea produselor din pește;

3. Ambalarea produselor finite;

4. Verificarea calităților.

CERINȚE:

1. Pașaport Biometric;

2. Simțul responsabilităților;

3. Comportament decent.

SE OFERĂ:

1. Lucru într-o companie mare și stabilă, cu o poziție stabilită pe piață;

2. Lucrați într-o echipă cu experiență;

3. Contract de muncă, salariu atractiv;

4. Condiții bune și atmosferă prietenoasă la locul de muncă;

5. Cazare și transport asigurat.

Rezervă un loc chiar acum la nr. de telefon: 067 43 22 38

Mentiune adforest.scriptsbundle.com atunci când sună vânzătorul pentru a obține o ofertă bună

Locație
Postează-ți evaluarea

Top