Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browserul în CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.

Detalii despre anunț

Muncă Lucrați în străinătate

Dacă deții pașaport biometric poți pleca la muncă!

    Descriere
    Preț : 800.00€(Negociabil)
    Data : noiembrie 24, 2020
    Sugerați / căutați? : Ofertă de muncă
    Tipul lucrării : Slujba temporara
    Tipul de angajare : De locuri de muncă cu normă întreagă
    Locație :str.M. Varlaam 74

    Cea mai mare Fabrică de prelucrare a peștelui roșu din POLONIA îți propune locuri de muncă avantajoase.

    MUNCA CONSTĂ ÎN:

    1. Dezosarea peștelui;

    2. Sortarea produselor din pește;

    3. Ambalarea produselor finite;

    4. Verificarea calităților.

    CERINȚE:

    1. Pașaport Biometric;

    2. Simțul responsabilităților;

    3. Comportament decent.

    SE OFERĂ:

    1. Lucru într-o companie mare și stabilă, cu o poziție stabilită pe piață;

    2. Lucrați într-o echipă cu experiență;

    3. Contract de muncă, salariu atractiv;

    4. Condiții bune și atmosferă prietenoasă la locul de muncă;

    5. Cazare și transport asigurat.

    Rezervă un loc chiar acum la nr. de telefon: 067 43 22 38

    Mentiune adforest.scriptsbundle.com atunci când sună vânzătorul pentru a obține o ofertă bună

    Locație
    Postează-ți evaluarea

    Similar
    Top