Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browserul în CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.

Detalii despre anunț

Muncă Lucrați în străinătate

Pentru bărbații cu cetățenia UE, lucrați în depozite în G

  • Pentru bărbații cu cetățenia UE, lucrați în depozite în G
Descriere
Preț : 1,500.00€
Data : 7 octombrie 2020
Sugerați / căutați? : Ofertă de muncă
Tipul lucrării : Loc de munca permanent
Tipul de angajare : De locuri de muncă cu normă întreagă
Locație :Praga

Muncă stabilă cu angajare oficială. Orașe - Marl, Hamm.

Cerințe: germana este binevenită. Bărbați sub 45 de ani. Cu sau fără experiență de lucru. Este necesar un pașaport UE.

Condiții: Salariu de la 9 € pe oră net. Luni-Sâmbătă ora 8. Oferim cazare gratuit, toate facilitățile. Angajare oficială. Orice lucru care depășește norma este plătit suplimentar.

Responsabilități: colectarea comenzilor și ambalarea mărfurilor. Mutare în jurul depozitului pe căruțe electrice.

Pentru toate întrebările, vă rugăm să sunați la numărul de telefon +420734159054 (viber, whatsapp, telegramă)

Mentiune adforest.scriptsbundle.com atunci când sună vânzătorul pentru a obține o ofertă bună

Locație
Postează-ți evaluarea

Similar
Top