Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browserul în CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.

Detalii despre anunț

Muncă Lucrați în străinătate

Lucrați la creșterea florilor. Germania

    Descriere
    Preț : 1,200.00€(Negociabil)
    Data : noiembrie 4, 2020
    Sugerați / căutați? : Ofertă de muncă
    Tipul lucrării : Loc de munca permanent
    Tipul de angajare : De locuri de muncă cu normă întreagă

    Lucrați pentru iubitorii de flori. Tot ce aveți nevoie este un pașaport românesc și o dorință de muncă.

    Responsabilitățile includ:

    1. Desfășurarea agriculturii care cultivă flori, arbuști;

    2. Plantarea semințelor de flori, răsadurilor;

    3. Udarea florilor.

    Noi oferim:

    1. Angajare legală cu contract de muncă;

    2. Asigurare medicală;

    3. Cazare și transport.

    Vă așteptăm apelul la 067-43-22-39

    # munca, salarii motivante, legale, GERMANIA, contract, necalificat / calificat, sera, plantare, contract de munca, premii, ore flexibile, schimburi, transport garantat, locuinte garantate, salarii atractive, bonusuri, punctualitate, seriozitate, calitate, securitate, constructii, sera, agricultura, depozite, fabrica, sera.

    Mentiune adforest.scriptsbundle.com atunci când sună vânzătorul pentru a obține o ofertă bună

    Locație
    Postează-ți evaluarea

    Similar
    Top