Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browserul în CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.

Detalii

Muncă Lucrați în străinătate

Lucrați în Germania! Se doresc șoferi de autobuz!

  • Lucrați în Germania! Se doresc șoferi de autobuz!
Descriere
Preț : 1,800.00€(Negociabil)
Data : iunie 17, 2019
Sugerați / căutați? : Ofertă de muncă
Tipul lucrării : Loc de munca permanent
Tipul de angajare : De locuri de muncă cu normă întreagă
Locație : Darmstadt

Compania germană „Personalvermittlung Waldemar Will” este un partener competent al multor companii de transport cunoscute din statul Hessen, în orașele: Darmstadt, Frankfurt pe Main, Bad Homburg, Maintal, Dieburg și împrejurimile acestora.

Pentru a lucra pe linii urbane și suburbane, Will caută urgent șoferi de autobuz calificați.

1. Oferim:

• salarii egale cu șoferii locali de autobuz

• locul de reședință cu înregistrare - permis de muncă în Germania

• sprijin în pregătirea atât a documentelor personale, cât și a documentelor pentru angajare

2. Responsabilitățile dvs. de serviciu:

• fiabilitate și punctualitate

• servicii prietenoase pentru pasageri

• vânzarea biletelor și gestionarea numerarului

• lucrați în schimburi

3. Cerințe:

• permis de conducere pentru un autobuz, clasa D / D1 cu calificare (cod, paragraf) nr. 95

• cunoștințe de limbă rusă și, dacă este posibil, germană

4. Este potrivit acest post pentru tine?

Apoi sunați directorul companiei Valdemar la telefon: +491725151900 (0172/5151900)

sau trimiteți CV-ul dvs. prin e-mail: [email protected]

precum și mesajul Whats-App către telefon: +491725151999 (0172/5151999)

și veți primi informații detaliate în rusă sau germană.

Așteptăm cu nerăbdare să auzim de la dvs. și vom fi bucuroși să auzim de la dvs.!

Locație
* Numărul dvs. de telefon va fi afișat pentru a posta autorul
Postează-ți evaluarea

Similar
Top