Pentru o experiență mai bună, vă rugăm să schimbați browserul în CHROME, FIREFOX, OPERA sau Internet Explorer.

Detalii despre anunț

Muncă Lucrați în străinătate

Sunt necesari antreprenori. Lucrez în depozite în Germania

1,500.00€(Fix)

  • Требуются кладовщики. Работа на складах в Германии
Descriere
Preț : 1,500.00€(Fix)
Data : 14 mai, 2021
Sugerați / căutați? : Ofertă de muncă
Tipul lucrării : Loc de munca permanent
Tipul de angajare : De locuri de muncă cu normă întreagă
Locație : Jihlavska 1558/21

Требуются кладовщики. Работа на складах в Германии. Стабильная работа с официальным трудоустройством. Только для граждан ЕС

Cerințe: Limba germană este încurajată. Este de dorit să aveți o mașină personală. Bărbați sub 45 de ani. Cu sau fără experiență de lucru. Este necesar un pașaport UE.

Condiții: Salariu de la 9 € pe oră net. Luni-Sâmbătă ora 8. Oferim cazare gratuit, toate facilitățile. Angajare oficială. Orice lucru care depășește norma este plătit suplimentar.

Responsabilități: colectarea comenzilor și ambalarea mărfurilor. Mutare în jurul depozitului pe căruțe electrice.

Pentru toate întrebările, vă rugăm să sunați la numărul de telefon +420 734 159 054 (viber, whatsapp, telegramă)

Locație
Postează-ți evaluarea

Top